516D226M100MM7BE3
CAP ALUM 22UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D226M
516D226M100MM7BE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D226M100MM7BE3, 22 µF kapasitansa ve 100V nominal voltajına sahip axial tipte alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömre sahiptir. 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 120 mA ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj teknolojisi ile PCB'lere yerleştirilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılan bu kondansatör, şu anda üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V