516D226M063LL7BE3
CAP ALUM 22UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D226M063LL
516D226M063LL7BE3 Hakkında
516D226M063LL7BE3, Vishay / Sprague tarafından üretilen axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 22 µF kapasitans değeri ve 63 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi garantisindedir. 10 kHz'de 180 mA ve 120 Hz'de 90 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole bağlantı tipi ile PCB'lere direk lehimleme yapılmaktadır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V