516D226M050LL7BE3
CAP ALUM 22UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D226M050LL7
516D226M050LL7BE3 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 516D226M050LL7BE3, 22 µF kapasitansa sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ve -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekansta 170 mA (10 kHz) ve düşük frekansta 85 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesi vardır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V