516D226M050LL6AE3
CAP ALUM 22UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D226M050LL
516D226M050LL6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D226M050LL6AE3, 22 µF kapasitanslı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltajda çalışan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasındaki sıcaklık aralığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi sağlayan kondansatör, 120 Hz'de 85 mA ve 10 kHz'de 170 mA ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan ürün, genel amaçlı uygulamalarda, ses sistemleri, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog elektronik uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V