516D226M035JL6AE3
CAP ALUM 22UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D226M035JL6
516D226M035JL6AE3 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 516D226M035JL6AE3, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, axial through-hole montaj türüne sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip kondansatör, 10 kHz'de 140 mA ve 120 Hz'de 70 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, analog devreler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Kutuplu yapısı nedürken doğru yönde bağlanması gereklidir. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V