516D108M063QS6AE3
CAP ALUM 1000UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D108M063QS6AE3
516D108M063QS6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D108M063QS6AE3, 1000µF kapasitansına ve 63V nominal gerilime sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. 2000 saat ömür garantisi (85°C'de) ile tasarlanan kondansatör, 120 Hz'de 1.33 A ve 10 kHz'de 1.53 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses frekansı devreleri ve DC filtreleme işlemlerinde kullanılır. Axial, Can paket tipinde sunulan bu komponent, through-hole montaj için uygundur. Lütfen bu ürünün güncel versiyonlarını kontrol ediniz.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.53 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V