516D108M016NR7BE3
CAP ALUM 1000UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D108M016NR
516D108M016NR7BE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D108M016NR7BE3, 1000 µF kapasitansına sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltajda çalışan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 885.5 mA, 120 Hz'de 770 mA ripple akım değerleri ile güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. Through Hole montaj tipi ile standart PCB bağlantısı sağlar. ±20% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 885.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 770 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V