516D108M010NP6AE3
CAP ALUM 1000UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D108M010NP6AE
516D108M010NP6AE3 Hakkında
Vishay Sprague üretimi 516D108M010NP6AE3, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim için tasarlanmış bu bileşen, axial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekansta 736 mA (10 kHz) ve düşük frekansta 640 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, zaman sabiti uygulamaları ve filtre devrelerinde kullanılan bu bileşen artık üretimi durmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 736 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V