516D107M035MM7BE3
CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D107M035MM7BE3
516D107M035MM7BE3 Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 516D107M035MM7BE3, 100 µF kapasitesi ve 35V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipine uygun olan bu komponentin ±20% toleransı vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü bulunur. 10 kHz'de 315 mA, 120 Hz'de 210 mA ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve analog sinyal işleme uygulamalarında kullanılan standar bir elektrolitik kondansatördür. Cihaz obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 315 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V