516D107M035MM6AE3
CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D107M035MM6AE
516D107M035MM6AE3 Hakkında
516D107M035MM6AE3, Vishay/Sprague tarafından üretilen 100 µF kapasitanslı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik yaşam süresi (85°C'de) sağlar. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. 315 mA ripple current yeteneği 10 kHz'de, 210 mA ripple current yeteneği 120 Hz'de vardır. -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışır. Şu anda obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 315 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V