516D106M450PR6AE3
CAP ALUM 10UF 20% 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D106M450PR6
516D106M450PR6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D106M450PR6AE3, 10 µF kapasitansa sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj türüne sahip olup, düşük frekansta 85 mA (120 Hz) ve yüksek frekansta 136 mA (10 kHz) ripple akımı taşıyabilir. Audio, power supply filtreleme ve genel analog devre uygulamalarında kullanılabilir. Not: Bu parça üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 136 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V