516D105M100JL6AE3
CAP ALUM 1UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D105M
516D105M100JL6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D105M100JL6AE3, 1 µF kapasitanslı axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile yapılan ürün, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür değerine sahiptir. Through hole montajı ile PCB'lere direkt olarak lehimlenebilir. Ripple current değerleri 10 kHz'de 36 mA, 120 Hz'de 18 mA'dir. Bu bileşen Vishay tarafından üretim durdurulmuş olup, benzer özelliklerde aktif alternatiflerin incelenmesi önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V