516D105M050JL6AE3
CAP ALUM 1UF 20% 50V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
516D105M050JL
516D105M050JL6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D105M050JL6AE3, 1 µF kapasitans değerine sahip axial kütüphane tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj değeri ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz yüksek frekansta 20 mA ve 120 Hz düşük frekansta 10 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 2000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. Through-hole montaj tipi ile eski ve yeni tasarımların prototiplerine uygun bir bileşendir. Hazır ürün durumu itibariyle bulunmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V