515D478M016EN6AE3
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
515D478M016EN6AE
515D478M016EN6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 515D478M016EN6AE3, 4700 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal montaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garanti eder. Ripple current özelliğine sahip olup, 10 kHz'de 2.415A ve 120 Hz'de 2.1A destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.415 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V