515D337M025CC6AE3
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
515D337M025CC6AE3
515D337M025CC6AE3 Hakkında
Vishay Sprague üretimi 515D337M025CC6AE3, 330 µF kapasitesi ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 630 mA, 120 Hz'de 420 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan endüstriyel kalitede bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 630 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V