515D336M010JW6AE3
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
515D336M
515D336M010JW6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 515D336M010JW6AE3, 33 µF kapasitansına ve 10V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreleri ve filtering işlemlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır, 2000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile ± 20% kapasite değişimi gösterebilir. 10 kHz'de 94 mA ve 120 Hz'de 47 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Kompakt radial can paketi ile yer tasarrufu sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 94 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 47 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V