515D227M200FV6AE3
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
515D227M200FV6AE3
515D227M200FV6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 515D227M200FV6AE3, 220 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. Through-hole montaj türüne sahip kondansatör, 10 kHz'de 832 mA ve 120 Hz'de 520 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve geniş aralıkta elektronik uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 832 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 520 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V