515D225M050HW6AE3
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
515D225M050HW6
515D225M050HW6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 515D225M050HW6AE3, 2.2 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile tasarlanan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garanti eder. Through Hole monte tipi ile standart PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. 38 mA @ 10 kHz high frequency ve 19 mA @ 120 Hz low frequency ripple current özelliklerine sahiptir. Endüstriyel elektronik, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 38 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V