515D108M035DK6AE3
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
515D108M035DK6
515D108M035DK6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 515D108M035DK6AE3, 1000 µF kapasitans değerine ve 35 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 10 kHz'de 1.265 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole radial montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalar, ses sistemleri, güç kaynakları ve analog devreler dahil olmak üzere yaygın elektronik uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.265 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V