515D108M016CG6AE3
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
515D108M016CG6AE
515D108M016CG6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 515D108M016CG6AE3, 1000µF kapasitanslı, 16V nominal gerilimlere uygun radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegrasyonu sağlayan bu komponent, ±20% tolerans değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı devreleri, filtreleme ve energy storage uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 908.5 mA ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında, 120 Hz'de ise 790 mA ripple akım desteği ile düşük frekans devrelerde etkili işlem görebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 908.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V