515D106M063JA6AE3
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
515D106M063JA6AE
515D106M063JA6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 515D106M063JA6AE3, 10 µF kapasitansına ve 63V nominal voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahip olan cihaz, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 140 mA ve 120 Hz'de 70 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V