514D476M200ET2D
CAP ALUM 47UF 200V RADIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
514D476M200ET2D
514D476M200ET2D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 514D476M200ET2D, 47 µF kapasitansa ve 200 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde paketlemesi ile through-hole montajı için tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, filtreleme ve energie depolama uygulamalarında kullanılır. Aktif ürün statüsü ile long-term kullanılabilirliği sağlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Voltage - Rated 200 V