511D476M025AA4D
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
511D476M025AA4D
511D476M025AA4D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 511D476M025AA4D, 47µF kapasitansı ve 25V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 6.12 Ohm ESR değeri ve 40kHz'de 127mA ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.12Ohm @ 120Hz
Impedance 2.95 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 127 mA @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 89 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V