511D108M050ER4D
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
511D108M050ER4D
511D108M050ER4D Hakkında
Vishay Sprague 511D108M050ER4D, 1000µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek için uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 105°C'de 1000 saatlik ömür ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. ESR değeri 161mOhm @ 120Hz, ripple akım kapasitesi 1.59A @ 120Hz ve 2.51A @ 40kHz olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 161mOhm @ 120Hz
Impedance 68 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.51 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V