511D107M160ER4D
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
511D107M160ER4D
511D107M160ER4D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 511D107M160ER4D, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile tasarlanan bu radyal bağlantılı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan endüstriyel seviye bir kondansatördür.
Komponent özellikleri: 100 µF kapasitans, ±20% tolerans, 1.61Ohm ESR değeri (120Hz'de), 1000 saat ömür garantisi (105°C'de). Ripple akım kapasitesi 120Hz'de 504 mA, yüksek frekans uygulamalarında (40kHz) 876 mA'ye çıkmaktadır. -40°C ile +105°C arasında güvenli şekilde çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.61Ohm @ 120Hz
Impedance 531 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 876 mA @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 504 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V