511D106M100BB4IE3
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
511D106M100BB4IE3
511D106M100BB4IE3 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 511D106M100BB4IE3, 10 µF kapasitansı ve 100 V nominal gerilimi olan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole teknolojisi ile PCB'ye direk lehimleme yoluyla monte edilir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 14.63Ω ESR değeri ve 1.71Ω impedans karakteristiği ile düşük frekans (120 Hz'de 71 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 99.4 mA) ripple current uygulamalarında kullanılabilir. Güç kaynakları, filtering ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14.63Ohm @ 120Hz
Impedance 1.71 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 99.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 71 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V