511D106M100BB4D
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
511D106M100BB4D
511D106M100BB4D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 511D106M100BB4D, 10 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarda filtreleme ve güç düzenleme işlevleri görür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans, -40°C ~ 105°C çalışma sıcaklık aralığı ve 1000 saatluk ömür ömrü (105°C'de) sunmaktadır. 14.63Ω ESR @ 120Hz ve 202 mA ripple current kapasitesine sahip olup, low frequency uygulamalarında 71 mA @ 120Hz ripple current desteği sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14.63Ohm @ 120Hz
Impedance 1.71 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 202 mA @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 71 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V