510DX686M050BD2D
CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
510DX686M050BD2D
510DX686M050BD2D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 510DX686M050BD2D, 68 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış bu radial kurulu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Through Hole montaj tipine sahip olan kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% toleransı ile üretilen polarize kondansatör, güç kaynakları, ses işleme, voltaj düzenleme ve sinyal filtreleme gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V