510DX108M063FR2D
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
510DX108M063FR2D
510DX108M063FR2D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 510DX108M063FR2D, 1000 µF kapasitansla radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile elektronik devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. 2000 saatlik ömür, 125°C sıcaklıkta garanti edilir. ESR değeri 93mOhm @ 120Hz olup, ripple akım kapasitesi 3.243A @ 40kHz'dir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, through-hole montaj tekniğini destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 93mOhm @ 120Hz
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.243 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.256 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V