510DX107M035CC4D
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
510DX107M035CC4D
510DX107M035CC4D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 510DX107M035CC4D, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılma için tasarlanmıştır. Through hole montajı ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 125°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120Hz'de 1.326Ω ESR ve 40kHz'de 421mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering, smoothing ve energi depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.326Ohm @ 120Hz
Impedance 534 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 421 mA @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 281 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V