510D476M016BB3D
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
510D476M016BB3D
510D476M016BB3D Hakkında
Vishay Sprague üretimi 510D476M016BB3D, 47 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisiyle, genel amaçlı elektronik uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, dalga filtrelemesi ve zaman sabitesi belirleme amaçlarında tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bileşen, through-hole montaj uygulamalarına uygundur. Radial, can kasa tipi sayesinde standart PCB tasarımlarına kolayca entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V