510D156M050BB3D
CAP ALUM 15UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
510D156M050BB3D
510D156M050BB3D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 510D156M050BB3D, 15 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilime sahip bu radial montaj tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik yaşam süresi özelliğine sahip bu komponent, güç kaynakları, ses sistemleri, motorlar ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V