510D107M035CC4D
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
510D107M035CC4D
510D107M035CC4D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 510D107M035CC4D, 100 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, radial through-hole montaj türüne sahiptir. ±20% tolerans değeri ile -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresine sahip olan kondansatör, güç kaynakları, analog devreler, filtreleme uygulamaları ve genel sinyal işleme alanlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V