510D107M025CG4D
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
510D107M
510D107M025CG4D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 510D107M025CG4D, 100 µF kapasitansa ve 25V nominal gerilime sahip radial kurulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, -40°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Through-hole montaj tipine uygun olan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman sabitleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Radial can kasa türü ile standart devre tahtası tasarımlarına kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V