510D106M035AA3D
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
510D106M035AA3D
510D106M035AA3D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 510D106M035AA3D, 10 µF kapasitansı ve 35V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş bir sıcaklık aralığına sahiptir. 2000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığında üretilir ve Through Hole montajı için uygundur. Ses güçlendirme devreleri, güç kaynakları, sinyal filtreleme ve genel depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V