50ZLJ560M12.5X20
CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50ZLJ560M
50ZLJ560M12.5X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50ZLJ560M12.5X20, 560 µF kapasitanslı, 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisine sahiptir. Through Hole montajı için uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve zaman sabiti devreleri gibi alanlarda kullanılır. Radial can paket tipi ile gemi için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V