50ZLH180MEFC8X20
CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
50ZLH180MEFC
50ZLH180MEFC8X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50ZLH180MEFC8X20, 180 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipinde tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 46 mOhms empedansı ve 595 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı analog/dijital uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile standart endüstriyel uygulamalara uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 46 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 595 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V