50ZL22MEFC5X11
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50ZL22MEFC5X11
50ZL22MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50ZL22MEFC5X11, 22 µF kapasitanslı, 50V değerlendirilmiş gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 340 mOhms impedans değeri ile düşük frekans uygulamalarında 99.96 mA ripple akım kapasitesiyle tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, filtreleme ve dekuplaj uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 99.96 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V