50YXH100MEFC8X11.5
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
50YXH100MEFC8
50YXH100MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50YXH100MEFC8X11.5, 100 µF kapasitansı ve 50 V nominal voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 7000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. 170 mOhms empedans değeri ile düşük ESR karakteristiği sunar. 100 kHz'de 555 mA ve 120 Hz'de 277.5 mA ripple akım kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatonları, filtreleme devrelerine ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 555 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 277.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V