50YXF100MEFC8X11.5
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
50YXF100MEFC8
50YXF100MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50YXF100MEFC8X11.5, 100 µF kapasitanslı, 50V nominal gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yoluyla bağlanır. ±20% tolerans içinde üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 250 mOhms impedans değeri ve 100 kHz'de 400 mA, 120 Hz'de 280 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 400 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V