50YK2200M16X35.5
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50YK2200M16X35.5
50YK2200M16X35.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50YK2200M16X35.5, radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 2200 µF kapasitans değeri ve 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılma için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 2.4265 A ve 120 Hz'de 2.11 A ripple current taşıyabilir. ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtre devreleri ve depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4265 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V