50VXG8200MEFC35X40
CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
50VXG8200MEFC
50VXG8200MEFC35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50VXG8200MEFC35X40, 8200 µF kapasitansa sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 10 kHz'de 3.864 A ve 120 Hz'de 3.36 A ripple current taşıyabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve buffering uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.864 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V