50VXG5600MEFC25X45
CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
50VXG5600MEFC
50VXG5600MEFC25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50VXG5600MEFC25X45, 5600 µF kapasitans ve 50 V rated voltage değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılan bu bileşen, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans, -40°C ~ 105°C çalışma sıcaklığı aralığında ve 5000 saat ömür değeri (105°C'de) ile uzun süreli güvenilir performans sağlar. 3.128 A @ 10 kHz ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.128 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V