50VXG4700MEFC30X30
CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50VXG4700MEFC
50VXG4700MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50VXG4700MEFC30X30, 4700µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanan bu radial snap-in kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür süresine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 10 kHz'de 2.553A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı destekleyen bu bileşen, güç kaynakları, audio amplifikatörler, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.553 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V