50VXG2200MEFC22X30
CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50VXG2200MEFC
50VXG2200MEFC22X30 Hakkında
Rubycon üretimi 50VXG2200MEFC22X30, 2200µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipinde radial bağlantılı snap-in kutu paketi ile sağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi vardır. ±20% tolerans ile ±1.748A@10kHz high frequency ripple current kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.748 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V