50USC8200MEFCSN25X40
CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
50USC8200MEFCSN
50USC8200MEFCSN25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50USC8200MEFCSN25X40, 8200µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile radial, snap-in kutu paketlemesine sahip olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışmakta ve 85°C'de 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 10 kHz'de 5.0255A ve 120 Hz'de 4.37A ripple akım özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve elektrik gerilimi düzenleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.0255 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V