50USC6800MEFCSN22X45
CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
50USC6800MEFCSN
50USC6800MEFCSN22X45 Hakkında
Rubycon üretimi 50USC6800MEFCSN22X45, 6800 µF kapasitanslı, 50V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajlı, radial can tasarımı ile snap-in kasa tipindedir. ±20% tolerans değerine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 4.531 A ve 120 Hz'de 3.94 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, aydınlatma, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.531 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.94 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V