50USC5600MEFCSN30X25
CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
50USC5600MEFCSN
50USC5600MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50USC5600MEFCSN30X25, 5600µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj derecesinde çalışan bu bileşen, ±20% toleransa ve 3000 saat ömür süresüne (85°C'de) sahiptir. Radial snap-in paket tipinde sunulan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlar. 10 kHz'de 3.9445A ve 120 Hz'de 3.43A ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.9445 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V