50USC5600MEFC25X35
CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
50USC5600MEFC
50USC5600MEFC25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50USC5600MEFC25X35, 5600 µF kapasitanslı, 50V çalışma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipiyle through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arası sıcaklık ortamında çalışabilir. 3000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. 10 kHz'de 3.9445 A ve 120 Hz'de 3.43 A ripple current kapasitesine sahip olan bu komponent, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek kapasite gerektiren uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.9445 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V