50USC3900MEFCSN25X25
CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50USC3900MEFCSN
50USC3900MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50USC3900MEFCSN25X25, 3900 µF kapasitanslı, 50V çalışma voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile Through Hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik yaşam süresi garantisi sunar. 10 kHz'de 3.128 A ve 120 Hz'de 2.72 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılan bu polar kondansatör, güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.128 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V